Prawdziwa czy nieprawdziwa? Jak pomóc młodzieży korzystać z informacji – nagranie webinarium

Podczas webinarium przedstawialiśmy między innymi materiały edukacyjne - scenariusze zajęć dla młodzieży), przygotowywane w ramach projektu "Kliknij. Sprawdź. Zrozum".

Ekspertami podczas webinarium byli:

Maja Dobiasz-Krysiak - antropolożka kultury i edukatorka kulturowa, koordynatorka programu "Mind Over Media. Szkoła krytycznego myślenia" w Centrum Edukacji Obywatelskiej.
oraz

Piotr Henzler - edukator, trener, autor i realizator programów edukacyjnych związanych m.in. z angażowaniem mieszkańców do działań na rzecz rozwoju ich społeczności, zarządzaniem i rozwijaniem działań organizacji pozarządowych i instytucji lokalnych.

Webinarium prowadziła Magdalena Krasowska-Igras z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (53 minuty):