Noc Bibliotek 2021 - nagranie webinarium

Podczas webinarium:

• omawialiśmy tegoroczną edycję Nocy Bibliotek – jej ideę, przesłanie, hybrydową organizację,
  • przekazywaliśmy informacje o wsparciu promocyjnym i merytorycznym, jakie otrzymają w tym roku biblioteki.
  • opowiadaliśmy o inauguracji online,
  • ogłosiliśmy tytuł filmu towarzyszącego tegorocznej akcji i wyjaśnialiśmy zasady organizacji projekcji w tym roku.
  • odpowiadaliśmy na pytania bibliotekarek i bibliotekarzy.

Zapraszamy do oglądania nagrania!

Ekspertka: Katarzyna Sołtan-Młodożeniec, krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji, pomysłodawczyni i realizatorka akcji kulturalno-społecznych, autorka tekstów o kulturze, działaczka społeczna współpracująca z instytucjami i organizacjami, w tym bibliotekami. Autorka publikacji: "DoMowy – rodzinne historie o słowach”, „Jak ja dużo jestem! Elementarz Korczaka", „PoczytajMy lokalnie”, „Mała Książka na Noc Bibliotek”.

Prowadzenie: Agnieszka Koszowska, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, współorganizator akcji.

Obejrzyj nagranie (ok. 56 min.):