Jak zaaranżować przestrzeń w bibliotece na co dzień i na Noc (Bibliotek) - nagranie webinarium

Webinarium odbyło się 27 kwietnia 2017 r. Z nagrania dowiecie się między innymi:

• jak przygotować przestrzeń biblioteczną do realizacji wydarzeń w ramach akcji "Noc Bibliotek",
  • jak w atrakcyjny sposób zaprezentować bibliotekę i jej zasoby,
  • jak zapewnić estetykę i funkcjonalność biblioteki, tak aby sprzyjała działaniom animacyjnym.

Ekspertem na webinarium był Dariusz Śmiechowski – architekt, wykładowca na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (Wydział Architektury Wnętrz), stały współpracownik miesięcznika „Architektura”, autor publikacji na temat architektury bibliotek.

Webinarium prowadziła Małgorzata Dąbrowska - specjalistka ds. komunikacji i rzecznictwa w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (czas: 51 min):