„Globalnie w bibliotekach” - nagranie webinarium

Materiał polecamy wszystkim bibliotekom zakwalifikowanym do programu - jako sposób na odświeżenie czy uporządkowanie informacji o programie. Webinarium będzie użyteczne także dla tych bibliotek, które w projekcie nie uczestniczą, ale chciałby skorzystać z zasobów edukacyjnych PAH (w wersji elektronicznej).

Naszą ekspertką podczas webinarium była Wioleta Hutniczak - specjalistka ds. edukacji w Polskiej Akcji Humanitarnej.

Wioleta w PAH zajmuje się właśnie edukacją globalną. Projektuje programy edukacyjne dla szkół zaangażowanych w działania PAH,  przygotowuje materiały edukacje takie jak: gry, scenariusze warsztatów oraz webinaria skupione wokół edukacji oraz globalnych współzależności. Jest również osobą odpowiedzialną za program „Globalnie w bibliotekach”.

Webinarium prowadziła Małgorzata Dąbrowska - koordynatorka projektów i komunikacji w FRSI.

Program „Globalnie w bibliotekach” jest realizowany przez Polską Akcję Humanitarną we współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (czas: 54 minuty)