"Współpraca – to się opłaca" - zapraszamy na piąte webinarium z cyklu "Kieruj w dobrym stylu!"

W czasie webinarium dowiemy się co zrobić, aby współpraca biblioteki z samorządem odbywała się na wielu płaszczyznach i przynosiła najlepsze efekty. Ciekawe pomysły na wspólne projekty przedstawią osoby, które na co dzień ze sobą współpracują – Barbara Cywińska i Janusz Urban.

Webinarium przyjmie interaktywną formę. Uczestnicy będą mogli zadawać pytania związane z tematem.

Uwaga: piąte webinarium z cyklu „Kieruj w dobrym stylu” odbędzie się wyjątkowo o godzinie 10:00.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy przede wszystkim uczestników programu „Kieruj w dobrym stylu” oraz osoby zainteresowane, którym tematyka programu wydaje się ważna, intrygująca, nowa i potrzebna.

W ramach inspiracji i dzielenia się doświadczeniem, webinarium poprowadzi Absolwentka pilotażowej edycji KwDS – Barbara Cywińska - Dyrektorka Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bychawie (powiat lubelski), absolwentka pilotażowej edycji „Kieruj w dobrym stylu”, lubelski bibliotekarz roku 2014 oraz Janusz Urban – Burmistrz Bychawy drugą kadencję; z samorządem związany od 1998 r., uchronił przed likwidacją filię Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej w Lublinie przejmując ją pod skrzydła gminy. Docenia wartość dobrych relacji, partnerstwa i współpracy pomiędzy władzami samorządowymi a biblioteką.

Webinaria stanowią rozszerzenie programu szkolenia, są także odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez dyrektorki i dyrektorów bibliotek.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy 20 października o godzinie 10.00 kliknąć link:

Przed udziałem w webinarium prosimy o zapoznanie się z insformacjami organizacyjnymi i technicznymi.