Znamy wyniki naboru do 6. edycji projektu „O finansach…w bibliotece”

Komisja powołana przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oceniła wszystkie nadesłane zgłoszenia w ramach naboru do projektu „O finansach… w bibliotece – 6. edycja” i w oparciu o kryteria opisane w  „Regulaminie naboru” podjęła decyzję o przyjęciu do projektu 103 placówek bibliotecznych.

Uwaga! Biblioteki przyjęte do projektu w dniu dzisiejszym (29 kwietnia 2019 r.) powinny otrzymać maila potwierdzającego wyniki rekrutacji wraz z linkiem do krótkiej ankiety. Odpowiedź na pytania zawarte w ankiecie, w tym potwierdzenie deklaracji udziału, jest warunkiem koniecznym do przyjęcia do projektu. Na odpowiedzi czekamy do 8 maja 2019 r., do godz. 12.00 w południe.

Lista bibliotek przyjętych do projektu znajduje się tutaj: LISTA BIBLIOTEK ZAKWALIFIKOWANYCH 2019

Serdecznie gratulujemy!