Zapraszamy na webinarium poświęcone marce biblioteki

Podczas webinarium wspólnie zastanowimy się nad tym, jaką marką jest biblioteka i czy warto w nią inwestować. Odpowiemy również na pytania dotyczące korzyści, które daje silna marka i jak wykorzystać jej potencjał w zarządzaniu biblioteką. W ostatniej części spotkania poznamy proces budowania marki oraz praktyczne przykłady jego zastosowania w bibliotekach.

Ekspertka: Natalia Gromow - absolwentka historii na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów podyplomowych Marketing kultury (Uniwersytet Warszawski) i Innowacyjne praktyki public relations (Uniwersytet Gdański). Od kwietnia 2016 r. dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gdyni, wcześniej pracowała w Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku na stanowisku kierownika Działu Marketingu i PR oraz rzecznika prasowego. Pomysłodawczyni i osoba odpowiedzialna za wdrożenie Karty do Kultury, inicjatorka ogólnopolskiej (nie)konferencji dla pracowników bibliotek Kierunek-Wizerunek, programu wymiany bibliotekarzy Praktyka dla praktyka oraz wielu kampanii marketingowych promujących czytelnictwo i korzystanie z bibliotek. Współzałożycielka Stowarzyszenia LABiB.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

W ramach 12 miesięcy tematycznych na labib.pl odbędzie się cykl webinariów, a na portalu labib.pl ukażą się inspiracje, artykuły tematyczne oraz porady ekspertów ze Stowarzyszenia LABiB aktywnie działających na rzecz bibliotek.

W lutym tematem wiodącym jest „Biblioteka jako marka”. Porozmawiamy o tym, jakie znaczenie dla instytucji ma budowanie marki i spójnego wizerunku. Poszukamy odpowiedzi na pytanie, jak robić to skutecznie i z wykorzystaniem dostępnych środków.

Więcej informacji na temat 12 miesięcy tematycznych na labib.pl: