Zapraszamy na webinarium o Akcji Żonkile!

Zarejestruj się już teraz!

Już po raz dziewiąty Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN zachęca szkoły, biblioteki oraz inne instytucje kultury do udziału w akcji społeczno-edukacyjnej Żonkile upamiętniającej rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim.

Swoją instytucję możesz zgłosić do akcji do 15 kwietnia.

Podczas webinarium:

• opowiemy, jak w tym roku można włączyć się w obchody rocznicy powstania w getcie warszawskim;
  • przedstawimy nowe materiały edukacyjne dla wszystkich grup wiekowych (zarówno te stworzone po raz pierwszy w historii akcji, dla klas 1-3 szkoły podstawowej, jak i filmy do pracy ze starszymi grupami dzieci i młodzieży);
  • porozmawiamy o innych możliwych działaniach online;
  • poinformujemy o wszystkich aspektach organizacyjnych związanych z udziałem w akcji;
  • odpowiemy na pytania związane z tematyką spotkania.

Osobą prezentującą będzie Dorota Siarkowska – zastępczyni kierowniczki Działu Edukacji w Muzeum POLIN, odpowiedzialna za realizację programów skierowanych do dorosłych oraz nauczycieli i nauczycielek. Od ponad 4 lat zajmuje się działaniami edukacyjnymi realizowanymi w ramach akcji Żonkile.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska – koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Działania edukacyjne w ramach akcji Żonkile wspiera Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.