Zapraszamy na webinarium „O finansach… w bibliotece – 5. edycja, czyli garść informacji o projekcie i rekrutacji”

Jeśli uważasz, że umiejętność zarządzania domowym budżetem warto doskonalić na każdym etapie życia, zapraszamy na webinarium prezentujące ofertę projektu „O finansach… w bibliotece”. W szczególności zapraszamy osoby, które pracują w bibliotekach miejskich (miasta do 100 tys. mieszkańców) lub gminnych (gminy wiejskie i wiejsko-miejskie) oraz szukają nowej oferty dla dorosłych mieszkańców swojej gminy lub miasta.

Podczas najbliższego webinarium będzie można się dowiedzieć:

• dlaczego warto uczestniczyć w projekcie,
  • na czym polega realizacja projektu i jego harmonogram,
  • jak wygląda proces rekrutacji do projektu,
  • odpowiemy na Wasze pytania związane z tematyką webinarium.

Osobami prezentującymi będą Karolina Walkiewicz oraz Martyna Woropińska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacynego, koordynujące projekt „O finansach… w bibliotece – 5. edycja”. Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.