Zapraszamy na webinarium „Akcja Żonkile w Twojej bibliotece”

Akcja Żonkile organizowana jest już po raz piąty przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim (19 kwietnia). Biblioteki wciąż mogą zgłaszać swój udział w tegorocznej akcji (więcej informacji)!

Do udziału w webinarium zapraszamy zarówno osoby, które uczestniczyły w akcji w poprzednich latach, jak i osoby, które włączają się w nią po raz pierwszy.

Podczas webinarium:

• przypomnimy, skąd wziął się pomysł na takie upamiętnianie powstania,
  • pokażemy, jakie działania biblioteki zrealizowały w zeszłym roku,
  • przedstawimy nowe scenariusze zajęć i materiały do wykorzystania,
  • odpowiemy na Wasze pytania.

Osobami prezentującymi będą:

• Maria Mossakowska – specjalistka ds. programów kulturalnych Muzeum POLIN, koordynatorka akcji Żonkile;
  • Zofia Mioduszewska – starsza specjalistka ds. edukacji Muzeum POLIN, odpowiedzialna za materiały edukacyjne dla bibliotek w ramach akcji Żonkile.

Webinarium poprowadzi Bogna Mrozowska, koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem: https://frsi.clickmeeting.pl/akcja-zonkile-w-twojej-bibliotece/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego jest partnerem akcji Żonkile.