Zapraszamy na webinarium "Akcja Żonkile – działania w szkołach i bibliotekach"

Podczas spotkania organizatorzy opowiedzą o akcji Żonkile – z czym jest związana, jak jest obchodzona, a także o tym, jakie działania można podjąć w szkołach, bibliotekach lub lokalnych instytucjach kultury, aby upamiętnić powstanie w getcie warszawskim. Zostaną zaprezentowane materiały edukacyjne, które Muzeum POLIN przygotowało w tym celu. 

Organizatorzy przygotowali dwa terminy webinariów – dwa kolejne wtorki: 2 kwietnia i 9 kwietnia. W obu przypadkach spotkanie rozpocznie się o godzinie 15.30. Treści przedstawiane na obu webinariach będą identyczne, można więc wybrać bardziej dogodny dla siebie termin. Webinarium potrwa godzinę.

Podczas każdego webinarium szczegółowe informacje na temat akcji przedstawi ekspertka - Dorota Siarkowska – absolwentka Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego oraz podyplomowych Gender Studies IBL PAN. W Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN pracuje od 2014 roku. Koordynuje programy edukacyjne skierowane do nauczycieli (m.in. Ambasadorzy Muzeum POLIN) i szkół (m.in. polsko-norweska wymiana młodzieży). Od trzech lat zajmuje się działaniami edukacyjnymi w ramach akcji Żonkile. 

Webinarium poprowadzi Katarzyna Morawska – specjalistka ds. webinariów w firmie Dimpact.

Aby wziąć udział w webinarium 2 kwietnia (wtorek) należy zarejestrować się, klikając w TEN LINK >>
Aby wziąć udział w webinarium 9 kwietnia (wtorek) należy zarejestrować się, klikając w TEN LINK >>

Po kliknięciu trzeba wpisać swoje imię, nazwisko oraz adres e-mail a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Po zarejestrowaniu na wskazany adres zostanie wysłany mail potwierdzający rejestrację. 

Zapraszamy do udziału.