Zapisz się na bezpłatne szkolenie "Dialogue i migration"

Szkolenie pomoże zrozumieć, jak można wykorzystać potencjał dialogu w celu wspierania wzajemnego zrozumienia i współistnienia, ze szczególnym uwzględnieniem wyzwań i możliwości związanych z migracją. Dialog jest sposobem komunikowania się, dzięki któremu można lepiej zrozumieć "innych", a także budować lub odbudowywać relacje. 

To wydarzenie jest dla Ciebie, jeśli:

  • uważasz, że potrzebne jest tworzenie przestrzeni, gdzie osoby mogą się wysłuchać i zrozumieć bez konieczności przekonywania się nawzajem do swoich racji,
  • chcesz nauczyć się, jak to robić,
  • chcesz prowadzić spotkania na temat migracji i ich konsekwencji.

Szkolenie jest wyjątkowe, bo pięciodniowy zjazd na przełomie maja i czerwca to zaledwie jego początek. Osoby, które zdecydują się przyłączyć do tej przygody, Organizatorzy będą wspierać w samodzielnym przeprowadzeniu spotkania dialogowego na temat migracji. 

Szkolenie organizowane jest przez OSCE Office for Democratic Institutions and Human Rights (ODIHR) we współpracy z Nansen Fredssenter. Odbędzie w dniach 30.05-3.06.2022 pod Warszawą. Będzie prowadzone w języku angielskim. Organizatorzy zapewniają tłumaczenie z i na język polski, a także zakwaterowanie, wyżywienie, materiały i transport z Warszawy. 

Więcej informacji tutaj: https://www.osce.org/files/f/documents/d/8/515120.pdf?fbclid=IwAR3sm-tNYjzMcSFyhwxad1aE9wak64fBqk-453_BXWt7ErYrVdyIBT2GLyM