Wyniki naboru do projektu "Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych"!

Do udziału w projekcie zaprosiliśmy biblioteki publiczne i pedagogiczne z całej Polski, które chcą rozwinąć bądź rozszerzyć swoje działania edukacyjne skierowane do osób dorosłych. Nadesłano 36 ważnych zgłoszeń, za które serdecznie dziękujemy! Do projektu przyjęliśmy bibliotekarzy i bibliotekarki z 20 bibliotek.

BIBLIOTEKI PRZYJĘTE DO PROJEKTU "EDUKACJA FINANSOWA W BIBLIOTEKACH PUBLICZNYCH"
(kolejność alfabetyczna wg nazw gmin):

1. Barcin – Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Barcin im. Jakuba Wojciechowskiego, woj. kujawsko-pomorskie
  2. Czernikowo * – Gminna Biblioteka Publiczna w Czernikowie, woj. kujawsko-pomorskie
  3. Dzierżoniów – Biblioteka Publiczna Gminy Dzierżoniów im. Władysława Reymonta, woj. dolnośląskie
  4. Garwolin * – Miejsko - Powiatowa Biblioteka Publiczna, woj. mazowieckie
  5. Gołdap – Biblioteka Publiczna w Gołdapi, woj. warmińsko-mazurskie
  6. Kęty – Gminna Biblioteka Publiczna im. Ambrożego Grabowskiego w Kętach, woj. małopolskie
  7. Kobylnica – Gminna Biblioteka Publiczna w Kobylnicy, woj. pomorskie
  8. Lublin – Filia nr 29 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie,
  9. Łowicz – Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu, woj. łódzkie
  10. Łódź * – Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. prof. Tadeusza Kotarbińskiego w Łodzi, woj. łódzkie
  11. Markuszów * – Gminny Dom Kultury w Markuszowie, woj. lubelskie
  12. Mielnik – Gminna Biblioteka Publiczna w Mielniku, woj. podlaskie
  13. Przyłęk * – Gminna Biblioteka Publiczna w Przyłęku Filia w Grabowie nad Wisłą, woj. mazowieckie
  14. Przytyk – Centrum Kultury i Biblioteka w Przytyku, woj. mazowieckie
  15. Sianów * – Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Sianów, woj. zachodniopomorskie
  16. Solec Kujawski – Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim, woj. kujawsko-pomorskie
  17. Tomaszów Mazowiecki - Miejska Biblioteka Publiczna w Tomaszowie Mazowieckim, woj. łódzkie
  18. Trzebinia – Miejska Biblioteka Publiczna im. Adama Asnyka w Trzebini, woj. małopolskie
  19. Warszawa – Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wola m.st. Warszawy, woj. mazowieckie
  20. Wejherowo – Miejska Biblioteka Publiczna im. Aleksandra Majkowskiego w Wejherowie, woj. pomorskie

Wszystkim bibliotekom zakwalifikowanym do udziału w projekcie przypominamy o przesłaniu wypełnionej i podpisanej „Deklaracji udziału w projekcie Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych”. Prosimy przesyłać deklaracje w formie skanu, w odpowiedzi na e-mail z informacją o zakwalifikowaniu się do projektu – do wtorku, 9.03.2021 do godziny 12.00.

* Biblioteka przyjęta warunkowo. Warunkiem przyjęcia biblioteki do projektu jest nadesłanie uzupełniających informacji w oznaczonym terminie. Szczegółowe informacje na ten temat przesyłamy na indywidualne adresy email podane w Formularzu zgłoszeniowym.

Projekt „Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych” (ang: Financial Literacy through Public Libraries), finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa strategiczne/Edukacja dorosłych, jest realizowany w partnerstwie, które tworzą: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (Polska – lider projektu), Global Libraries Bulgaria Foundation (Bułgaria), Narodna in Univerzitetna Knjižnica NUK (Słowenia), “Ovid Densusianu” Hunedoara-Deva County Library (Rumunia) oraz National Association of Public Librarians and Libraries in Romania (partner stowarzyszony).

Więcej informacji o projekcie „Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych”