Wielokulturowo, czyli jak? O wielokulturowości w bibliotece - zapraszamy na webinarium

W ramach projektu tworzymy materiały dla bibliotekarzy oraz scenariusze zajęć do wykorzystania w działaniach edukacyjnych bibliotek skierowanych do osób dorosłych. Pakiet edukacyjny obejmuje trzy obszary tematyczne: wielokulturowość, innowacje społeczne oraz kreatywność. Drugie webinarium dotyczyć będzie obszaru wielokulturowości.

Podczas spotkania opowiemy o:

• powstałych w ramach projektu materiałach i scenariuszach zajęć dla bibliotekarzy oraz innych lokalnych edukatorów pracujących z osobami dorosłymi;
  • procesie ich przygotowania,
  • możliwościach wykorzystania w codziennej pracy biblioteki.

Ekspertką na webinarium będzie Lena Rogowska - opiekunka obszaru "Wielokulturowość" w projekcie "Daily innovators and daily educators in the libraries" i autorka części materiałów.

Webinarium poprowadzi Magdalena Krasowska-Igras - koordynatorka projektu "Daily innovators and daily educators in the libraries".

Aby dołączyć do webinarium, należy zarejestrować się na stronie:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Kolejne webinarium - dotyczące innowacji społecznych odbędzie się 6 czerwca. W kolejnym tygodniu rozpoczniemy również publikację materiału z obszaru wielokulturowość.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

O projekcie "Daily innovators and daily educators in the libraries" przeczytasz tutaj.