Wiedza finansowa na wyciągnięcie ręki. Jak zapewnić sobie edukacyjny sukces? - zapraszamy na webinarium

Webinarium stanowi część cyklu szkoleniowego dla bibliotekarek i bibliotekarzy zakwalifikowanych do udziału w projekcie "Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych” i dla tej grupy udział w wydarzeniu jest obowiązujący. Prosimy o zarezerwowanie sobie 75 minut na to wydarzenie.

Podczas webinarium dowiecie się:

• Na czym polega idea edukacji przez całe życie? Jak można ją realizować? Jak wpisuje się w nią projekt "Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych"?
  • Jak uczyć, by nauczyć, czyli o sytuacjach edukacyjnych i efektywności uczenia dorosłych.
  • Jak zadbać, by edukacja online była skuteczna i angażująca?
  • Jaka jest ścieżka edukacyjna bibliotekarzy-edukatorów, przyszłych przewodników po wiedzy finansowej w projekcie?
  • Czego i w jaki sposób uczą się użytkownicy i użytkowniczki bibliotek podczas proponowanych zajęć?
  • Jak zorganizować edukację finansową w bibliotece?
  • Jak stawiać pierwsze kroki na platformie finlit.eu?

Naszym ekspertem będzie Piotr Henzler, edukator, trener, autor programu szkolenia i kursu e-learningowego dla bibliotekarzy-edukatorów w projekcie "Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych". Webinarium poprowadzi Katarzyna Morawska.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się wcześniej zarejestrować pod adresem:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Projekt „Edukacja finansowa w bibliotekach publicznych” (ang: Financial Literacy through Public Libraries), finansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+ Akcja 2: Partnerstwa strategiczne/Edukacja dorosłych, jest realizowany w partnerstwie, które tworzą: Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego (Polska – lider projektu), Global Libraries Bulgaria Foundation (Bułgaria), Narodna in Univerzitetna Knjižnica NUK (Słowenia), “Ovid Densusianu” Hunedoara-Deva County Library (Rumunia) oraz National Association of Public Librarians and Libraries in Romania (partner stowarzyszony).