Tydzień z Internetem 2017 - zgłoś udział w kampanii!

Do udziału w kampanii zapraszamy biblioteki, szkoły, pracownie komputerowe, świetlice, organizacje pozarządowe, a także inne lokalne instytucje. W tym roku skupiamy się na trzech obszarach bliskich naszemu życiu codziennemu: majsterkowaniu, gotowaniu i szyciu!

Każda z instytucji uczestniczących w akcji będzie mogła zorganizować spotkanie, podczas którego mieszkańcy poznają inspirujące blogi i przekonają się, że sami w podobny sposób mogą dzielić się swoimi pasjami w sieci. A być może – tak jak znani blogerzy – również na tym zarabiać!

PRZYŁĄCZ SIĘ DO KAMPANII!

Aby wziąć udział w kampanii, wystarczy zgłosić się wypełniając krótki formularz, a potem, między 27 marca a 2 kwietnia zorganizować spotkanie dla mieszkańców według przygotowanego przez nas scenariusza

Wszystkie informacje o tegorocznej edycji kampanii, a także scenariusze przygotowane na potrzeby minionych edycji, są dostępne na stronie "Tygodnia z Internetem".

Tydzień z Internetem (Get Online Week) to doroczna, ogólnoeuropejska kampania, której celem jest zachęcenie jak największej liczby osób do poznania możliwości, jakie daje Internet. Działania polegają na organizowaniu w miejscach oferujących publiczny dostęp do Internetu spotkań prezentujących ciekawe i praktyczne sposoby wykorzystania nowych technologii głównie dla tych, którzy do tej pory z nich nie korzystali.

W Polsce kampania koordynowana jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i realizowana we współpracy z wieloma partnerami na poziomie krajowym i lokalnym. W dotychczasowych sześciu edycjach kampanii w Polsce uczestniczyło już 1.700 instytucji i ponad 63.000 osób.

Odwiedź stronę kampanii Tydzień z Internetem i dowiedz się więcej!

Zgłoś udział w kampanii!

Skorzystaj ze scenariusza spotkania "e-Pasjonaci"