Tabletowe nowinki oraz inne przydatne gry i aplikacje - zapraszamy na webinarium

Codziennie w sklepach z aplikacjami mobilnymi pojawiają się setki nowych gier i aplikacji. Jak wybierać te najlepsze? Skąd czerpać wiedzę? Na co zwrócić uwagę? Jakie jeszcze aplikacje - prócz tych stosowanych w projekcie MoboLab - mogą przydać się na lekcjach i zajęciach z tabletami? Do czego służy aplikacja Plickers? Jak na lekcji historii wykorzystać Skaner Google? Jakie aplikacje mogą zachęcić do nauki fizyki? O tym będziemy rozmawiać na kolejnym, ostatnim już webinarium organizowanym w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole". Serdecznie zapraszamy!

Link do rejestracji:
https://frsi.clickmeeting.pl/tabletowe-nowinki-oraz-inne-przydatne-gry-i-aplikacje/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Ekspertką na webinarium będzie Sylwia Żółkiewska
Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z zaktualizowanymi Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium organizujemy w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", realizowanego w szkołach Wołomina i Zielonki. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wykorzystywaniem technologii mobilnych w kulturze i edukacji. Nagrania webinariów, zorganizowanych w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", znajdują sie na tej stronie: http://mobolab.org.pl/webinaria-w-projekcie-mobolab-roboty-i-tablety-w-twojej-szkole/