Szukamy ekspertek i ekspertów na kongres „Biblioteka twórców”!

Do współpracy przy programie kongresu zapraszamy Was – bibliotekarki i bibliotekarzy. Do 18 września br. możecie zgłaszać swoje pomysły na dwugodzinne warsztaty i 30-minutowe prezentacje związane z tematyką tegorocznego wydarzenia.

Zobacz ramowy program kongresu.

W obu konkursach zamierzamy wyłonić łącznie około 9 osób. Laureatom gwarantujemy udział w kongresie, zapewniamy nocleg w Łodzi oraz zwrot kosztów podróży (zgodnie z zasadami poniżej).

Dodatkowo, osoby prowadzące warsztaty otrzymają wsparcie w ich przygotowaniu ze strony zespołu FRSI.

Konkurs na prezentację dobrych praktyk

Zasady konkursu na prezentację dobrych praktyk
Formularz zgłoszeniowy w konkursie na prezentację dobrych praktyk

Konkurs na prowadzenie warsztatów

Zasady konkursu na prowadzenie warsztatów
Formularz zgłoszeniowy w konkursie na prowadzenie warsztatów

Więcej informacji:

Zuzanna Ogrodnik: zuzanna.ogrodnik@frsi.org.pl, tel. 573-988-832
Bogna Mrozowska: bogna.mrozowska@frsi.org.pl, tel. 722-002-115

Nie pracujesz w bibliotece, a chcesz przedstawić prezentację lub poprowadzić warsztat na kongresie?

Skontaktuj się z Magdaleną Arażny: magdalena.arazny@frsi.org.pl, tel. 605-123-212.

Ogólnopolski kongres bibliotek: „Biblioteka twórców” realizowany jest przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.