Sieć LABiB zaprasza na eksperymentalny BiblioLAB w Lublinie

BiblioLAB to propozycja eksperymentalnej, aktywnej formy spotkania bibliotekarzy. Wydarzenie odbędzie się 28 września 2017 r. w godz. 10.00 – 16.30 w Galerii Labirynt, przy ul. Popiełuszki 5, w Lublinie.

BiblioLAB to okazja do tego, by:

• zobaczyć, że w bibliotece da się pracować nieszablonowo, nowocześnie i z polotem,
  • zdobyć nową wiedzę i zainspirować się do działania,
  • poznać pasjonatów, dla których biblioteki to miejsca wyjątkowe,
  • dzielić się wiedzą i mnożyć pomysły!

Rejestracja uczestników prowadzona jest od 15 września za pośrednictwem internetowego formularza dostępnego tutaj:

Osoby, które nadeślą swoje zgłoszenia, otrzymają informację mailową o wynikach rekrutacji do dnia 21 września 2017 r.

Bibliotekarko & Bibliotekarzu spotkajmy się w Lublinie, by wspólnie dzielić się wiedzą i mnożyć pomysły!
---
Organizatorami spotkania są członkowie sieci LABIB, dla których biblioteki są miejscem szczególnym. Realizacja spotkania jest możliwa dzięki współpracy z Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Partnerami i współorganizatorami wydarzenia są:
Galeria Labirynt
Miejska Biblioteka Publiczna im. H. Łopacińskiego w Lublinie