Sieć LABiB zaprasza na cykl BiblioLAB-ów – bezpłatnych zjazdów dla bibliotekarzy

Kiedy i jakie miasta odwiedzimy:

• Lublin – 20 września 2018 r.
  • Piaseczno – 27 września 2018 r.
  • Szczecin – 11 października 2018 r.
  • Gorlice – 18 października 2018 r.
  • Koźmin Wielkopolski – 25 października 2018 r.

Każdy z BiblioLABów będzie okazją do wzięcia udziału w zróżnicowanych tematycznie warsztatach, poznania bibliotekarzy z pasją, zainspirowania się nieszablonowymi, a jednocześnie sprawdzonymi pomysłami na działanie, a także – zaprezentowania dobrych praktyk ze swojej biblioteki podczas sesji stolików eksperckich.

Do udziału w wydarzeniu zapraszamy bibliotekarzy ze wszystkich typów bibliotek.

Szczegółowe informacje o rejestracji uczestników na poszczególne zjazdy pojawiają się sukcesywnie na stronie: bit.ly/BiblioLAB2018 (w zakładce Aktualności) oraz na fanpage https://www.facebook.com/platformalabib/ .

Organizatorami wydarzenia są: Ogólnopolska sieć dla bibliotekarzy – LABiB, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Patronat honorowy: Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich

Patronat medialny: Lustro Biblioteki