Rusza piąta edycja „FunEnglish w bibliotece”!

Na biblioteki, a przede wszystkim na ich najmłodszych użytkowników - czeka również niespodzianka! To e-learningowy kurs Funjunior, przeznaczony dla dzieci w wieku przedszkolnym. 

Każda biblioteka może otrzymać bezpłatny dostęp do kursów FunEnglish i Funjunior na wszystkich komputerach do 31 października 2016 roku.  Wszystkie informacje o projekcie, w tym nowe umowy (o współpracy i licencyjna), są dostępne na stronie www.funenglish.pl/biblioteki.

Zachęcamy również do zapoznania się ze stroną „Kurs na angielski w Twojej bibliotece” w serwisie www.biblioteki.org (w tym z przewodnikiem „Jak zorganizować kurs” i scenariuszami zajęć w bibliotekach dla dwóch różnych grup wiekowych).

Biblioteki mogą skorzystać również z innych e-learningowych kursów firmy Funmedia, dzięki ofercie FUNPAKIET dla bibliotek (http://fun-media.com/biblioteki). Składają się na nią zarówno kursy językowe (m.in. kursy języka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego), jak i specjalistyczne (np. kurs szybkiego czytania czy bezwzrokowego pisania na klawiaturze). 

Korzystając z FUNPAKIETU, biblioteka może uzyskać 150 lub 400 indywidualnych dostępów do pięciu wybranych kursów online, które następnie może przekazać użytkownikom. Każda osoba może wówczas korzystać z takiego kursu samodzielnie, śledzić postępy w nauce i powtarzać materiał. Nauka może odbywać się zarówno w bibliotece, jak w domu. 

Jeżeli zdecydują się Państwo na wariant 150 dostępów - koszt będzie wynosił 399 zł za pół roku. W przypadku wariantu poszerzonego cena będzie wynosić 799 zł (dotychczasowy koszt dostępu do kursu Angielski123.pl dla jednej osoby w ofercie komercyjnej wynosił 436 zł).

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą na http://fun-media.com/biblioteki, a w przypadku pytań do kontaktu: tel. +48 (71) 333 24 23.