Roboty Photon – ruszyła przedsprzedaż!

Szczegóły oferty oraz opis niesamowitych możliwości robota możecie poznać tutaj:

DLACZEGO ROBOTY PHOTON SĄ WYJĄTKOWE?

• Photon to pierwszy na świecie robot, który rozwija się razem z dzieckiem! Robot jest zintegrowany ze specjalną aplikacją (na urządzenia mobilne), w której dzieci rozwiązują zadania i otrzymują za nie punkty. Dzięki nim mogą odblokowywać nowe możliwości robota lub je ulepszać.
  • Photon pomaga dzieciom stawiać pierwsze kroku w programowaniu. Uczy podstaw programowania, rozwija zdolność logicznego myślenia, oswaja z nowymi technologiami, rozwija pamięć oraz zdolność szybkiego podejmowania decyzji!
  • Photon to robot stworzony w Polsce! Jego twórcami są absolwenci  Politechniki Białostockiej. Wszystkie materiały – aplikacje, instrukcja obsługi, scenariusze zajęć dla wersji edukacyjnej – dostępne są w języku polskim.
  • Photon to robot przygotowany dla dzieci w różnym wieku. Część aktywności ucząca programowania została przygotowana z myślą o dzieciach w wieku 6-12 lat. Zabawę ze sterowaniem Photona mogą rozpocząć już nawet 3-latki!
  • Zintegrowana z nim aplikacja zawiera aż 4 interfejsy programowania. Od prostego sterowania robotem poprzez rysowanie na ekranie ścieżki dla najmłodszych, po programowanie przy pomocy poleceń tekstowych zbliżonych do profesjonalnego programowania.
  • Photon posiada aż 10 czujników! Zobacz jakie: http://meetphoton.com/pl/o-robocie/
  • Robotowi towarzyszy specjalna aplikacja edukacyjna. Dzięki niej oraz dzięki zintegrowanym z nią scenariuszom zajęć, Photon może być z powodzeniem wykorzystywany w bibliotekach, szkołach, ośrodkach kultury itp., do nauki programowania na zajęciach grupowych.
  • Photon nie nudzi się dzieciom! Zadbał o to zespół specjalistów z dziedziny psychologii, grywalizacji, user experience oraz…młodych testerów konsultujący rozwój robota oraz aplikacji.
  • Photon otrzymał wiele prestiżowych nagród. Microsoft Imagine Cup 2015, Technotalenty 2015 – to tylko dwa z wielu przykładów.