Rejestracja na kongres "Biblioteka twórców" została zakończona

Bardzo dziękujemy za przesłane zgłoszenia - w tej chwili trwa ich weryfikacja.

Do 6 listopada 2017 roku FRSI prześle na adresy e-mail podane w zgłoszeniach:

• informacje o wynikach rekrutacji (osoby, które wypełniły formularz, otrzymają informację albo o przyjęciu na kongres, albo o wpisaniu na listę rezerwową);
  • w przypadku zakwalifikowania do udziału w wydarzeniu - linki do formularzy online, za pośrednictwem których będzie można zapisać się na dostępne prezentacje i warsztaty.

Do 13 listopada 2017 roku uczestnicy kongresu będą mieli czas na wybór prezentacji i warsztatów, w których chcą wziąć udział.

Odwiedź stronę www.kongresbibliotek.org i dowiedz się więcej o wydarzeniu!

Zapoznaj się z regulaminem rekrutacji.

Ogólnopolski kongres bibliotek „Biblioteka twórców” realizowany jest w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.