Rejestracja na Kongres Bibliotek. Na zdrowie! otwarta!

W tym roku porozmawiamy o tym, jak dbać o siebie i swoje otoczenie, o trudnej sztuce samoakceptacji i życiu w równowadze. Jak co roku będą z nami najlepsze ekspertki i eksperci, by podzielić się swoją wiedzą i zainspirować Was opowieściami o zdrowiu, ekologii i dbaniu o siebie. A wśród nich m.in. Diana Chmiel z Bardziej Lubię Książki Niż Ludzi i Tomasz Rożek z kanału Nauka. To lubię

Zaplanowaliśmy dla Was dzień pełen wrażeń i atrakcji! Wystąpienia, warsztaty, dyskusję, spotkania autorskie i oczywiście konkursy z nagrodami. Kongres będzie też okazją, by poznać się bliżej i wymienić doświadczeniami z codziennej pracy. Zapraszamy na stronę internetową Kongresu. Zajrzyjcie koniecznie do programu, poznajcie tegorocznych prelegentów i prelegentki.

Warto być z nami 24 listopada! Zarejestrujcie się już na www.kongresbibliotek.pl

Wychodząc naprzeciw Waszym sugestiom z zeszłych lat, w tym roku nie ma w tym roku limitu miejsc na jedną instytucję. W Kongresie mogą uczestniczyć wszystkie osoby pracujące w bibliotece, a nawet przyjaciele Waszej biblioteki. Zapraszajcie ich śmiało!

Ważne tylko, żeby każda osoba rejestrująca się podawała podczas rejestracji swój personalny adres e-mail.

Jak się zarejestrować?
  • Wejdź na www.kongresbibliotek.pl
  • Kliknij na przycisk “Zarejestruj się”
  • Wypełnij formularz rejestracyjny
  • [WAŻNE] Wejdźcie na swojego maila podanego przy rejestracji i ją potwierdźcie! Mail potwierdzający może wpaść do zakładek “Oferta” / “Spam” / “Powiadomienia”
  • Kliknij potwierdzenie zapisu
  • I to wszystko! Już jesteś na uczestnikiem/uczestniczką tegorocznego wydarzenia!

Do zobaczenia!