Przydatne aplikacje do nauki języka polskiego i języków obcych - zapraszamy na webinarium

Podczas spotkania zaprezentujemy angażujące aplikacje, które urozmaicą lekcje języka polskiego i języków obcych: Story Dice, Simple Mind Map Free, Padlet, Quizlet, Duolingo. Aplikacje te pomogą uczniom przyswoić materiał, a nauczycielowi pozwolą szybko stworzyć testy, fiszki i quizy, które uatrakcyjnią lekcję czy zajęcia. Opowiemy, czym są i do czego można wykorzystać kości opowieści i mapy myśli.

Link do rejestracji:
https://frsi.clickmeeting.pl/przydatne-aplikacje-do-nauki-jezyka-polskiego-i-jezykow-obcych/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć w poniedziałek o 20:00, aby dołączyć do webinarium.

Ekspertką na webinarium będzie Sylwia Żółkiewska - projektantka aplikacji mobilnych, animatorka kultury i autorka materiałów edukacyjnych dotyczących zastosowania nowych technologii w kulturze i edukacji.
Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się zarejestrować pod adresem:

https://frsi.clickmeeting.pl/tworzenie-multimedialnych-prezentacji-na-tablecie/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium organizujemy w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", realizowanego w szkołach Wołomina i Zielonki. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wykorzystywaniem technologii mobilnych w kulturze i edukacji. Nagrania webinariów, zorganizowanych w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", znajdują sie na tej stronie: http://mobolab.org.pl/webinaria-w-projekcie-mobolab-roboty-i-tablety-w-twojej-szkole/