Udało Ci się powołać nową grupę dyrektorską? Daj nam o tym znać!

Grupa InicJaTyWy to dyrektorki i dyrektorzy bibliotek, którzy od lat organizują spotkania lokalnych grup dyrektorskich (teraz także online). W czerwcu zrealizowaliśmy cykl webinariów z przedstawicielkami i przedstawicielem Grupy InicJaTyWy i zachęcaliśmy do włączenia się w tę dyrektorską sieć.

Mamy nadzieję, że webinaria skutecznie zachęciły Was do utworzenia własnych, nowych grup dyrektorskich. Jeśli jesteś inicjatorką lub inicjatorem takiej nowej grupy – koniecznie daj nam o tym znać, wypełniając krótką ankietę! Wystarczy, że zorganizowałaś / zorganizowałeś co najmniej jedno spotkanie grupy dyrektorskiej (i planujesz kolejne).

Chcemy wesprzeć Twoje działania i porozmawiać o współpracy w ramach Grupy InicJaTyWy. Dołączając do Grupy InicJaTyWy, będziesz mogła / mógł:

• brać udział w spotkaniach i szkoleniach Grupy;
  • korzystać ze wsparcia trenerek i coachek współpracujących z FRSI;
  • czerpać z doświadczeń innych członkiń i członków Grupy.

Na wypełnienie ankiety czekamy do środy, 9 września (do końca dnia).

Link do ankiety: http://bit.ly/NoweGrupyDyrektorskie

Grupa InicJaTyWy działa w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.