Noc Bibliotek – II wydanie krajowe. Zgłoś swoją bibliotekę!

Lista bibliotek i mapa jest dostępna na stronie: http://rejestracja.frsi.org.pl/pr/noc16. Aby zarejestrować swoją bibliotekę, kliknij przycisk "Rejestracja - wypełnij formularz".

Przed wypełnieniem formularza prosimy o zapoznanie się ze wskazówkami dostępnymi na stronie: Jak wypełnić formularz zgłoszeniowy do akcji Noc Bibliotek? (Kilka wskazówek).

Noc Bibliotek to ogólnopolska wieczorno-nocna impreza promująca czytelnictwo i biblioteki jako miejsca, w których warto bywać. Dla bibliotek jest to także okazja do atrakcyjnego, niekonwencjonalnego zaprezentowania swoich zbiorów i oferty edukacyjno-kulturalnej oraz poszerzenia grona czytelników. Pierwsza edycja akcji odbyła się w sobotę 30 maja 2015 r., wzięło udział ponad 600 bibliotek publicznych i szkolnych z całej Polski!

Odwiedź stronę Nocy Bibliotek i dowiedz się więcej o akcji: www.nocbibliotek.org

Organizatorzy i partnerzy akcji:
Centrum Edukacji Obywatelskiej, „Gazeta Wyborcza” i Magazyn „Książki”, Fundacja „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, Instytut Książki, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich, Nagroda im. Ryszarda Kapuścińskiego za Reportaż Literacki i Biblioteka Narodowa, portal „Lustro Biblioteki”, magazyn „Biblioteka w szkole”.