Noc Bibliotek 2021 - zapraszamy na webinarium!

Czego dowiecie się na webinarium?

• Porozmawiamy o tegorocznej edycji Nocy Bibliotek – jej idei i przesłaniu, hybrydowej organizacji, a także wsparciu promocyjnym i merytorycznym, jakie otrzymają w tym roku biblioteki.
  • Opowiemy o inauguracji online, ogólnopolskim programie oraz ogłosimy tytuł filmu towarzyszącego tegorocznej akcji i wyjaśnimy zasady organizacji projekcji w tym roku.
  • Odpowiemy na pytania bibliotekarek i bibliotekarzy, rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Bądźcie z nami!

Ekspertka: Katarzyna Sołtan-Młodożeniec, krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec – krajowa koordynatorka akcji Noc Bibliotek od I edycji, pomysłodawczyni i realizatorka akcji kulturalno-społecznych, autorka tekstów o kulturze, działaczka społeczna współpracująca z instytucjami i organizacjami, w tym bibliotekami. Autorka publikacji: "DoMowy – rodzinne historie o słowach”, „Jak ja dużo jestem! Elementarz Korczaka", „PoczytajMy lokalnie”, „Mała Książka na Noc Bibliotek”.

Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, współorganizatora akcji.

Aby wziąć udział w webinarium, należy zarejestrować się klikając link:

Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Serdecznie zapraszamy!