Noc Bibliotek 2020 - nagranie webinarium

Podczas webinarium rozmawialiśmy o tegorocznej, specjalnej edycji akcji Noc Bibliotek, która odbędzie się 10 października w wyjątkowych okolicznościach pandemii. Opowiadaliśmy o specjalnym przesłaniu akcji, o jej hybrydowej organizacji, a także wsparciu promocyjnym i merytorycznym, jakie otrzymają w tym roku biblioteki. Ogłosiliśmy tytuł filmu towarzyszącego tegorocznej akcji oraz wyjaśnimy wyjątkowe zasady organizacji projekcji w tym roku. Odpowiadaliśmy na pytania.

Naszymi prezenterkami były:

Katarzyna Sołtan-Młodożeniec - krajowa koordynatorka akcji "Noc Bibliotek" w Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Marta Jackowska-Uwadizu - koordynatorka projektów z zakresu edukacji globalnej w Centrum Edukacji Obywatelskiej.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (czas: 65 min):