Konkurs o stypendia konferencyjne dla bibliotekarzy - IFLA, Wrocław 2017

Stypendia konferencyjne realizowane w ramach stypendiów z zakresu upowszechniania kultury przyznawane są w dziedzinie zarządzania i wspierania rozwoju kadr kultury na podstawie Rozporządzenia Ministra KiDN z dnia 24 maja 2012 r. w sprawie szczegółowych zasad i trybu przyznawania stypendiów osobom zajmującym się twórczością artystyczną, upowszechnianiem kultury i opieką nad zabytkami oraz wysokości tych stypendiów (Dz. Urz. z 2012 r. poz. 612) dostępnego pod adresem http://www.dziennikustaw.gov.pl/du/2012/612/1.

Przedmiotem konkursu są stypendia, mające charakter jednorazowego świadczenia finansowego w wysokości 3000 zł brutto, przeznaczone na pokrycie opłaty konferencyjnej obejmującej pełne, 7- dniowe uczestnictwo w Międzynarodowej Konferencji IFLA, Wrocław 2017.

O stypendium może wnioskować osoba fizyczna, która w terminie do 18 kwietnia 2017 r., zgodnie z Regulaminem konkursu złoży wniosek za pośrednictwem systemu EBOI (Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta esp.mkidn.gov.pl), z wykorzystaniem Elektronicznego Formularza o przyznanie stypendiów konferencyjnych Ministra KiDN na 2017 r. Jednocześnie do MKiDN należy dostarczyć (osobiście bądź pocztą) podpisane Potwierdzenie Złożenia Wniosku o przyznanie stypendiów konferencyjnych.

Szczegółowe informacje i dokumenty znajdują się w Biuletynie Informacji Publicznej MKiDN.