Konkurs "Dziel się wiedzą, wygrywaj nagrody z labib.pl"

Konkurs zostanie przeprowadzony w trakcie 4 odsłon o następującej tematyce:

• Dziecko i opiekun w bibliotece (kwiecień-maj 2020 r.)
  • Biblioteka - moje miejsce pracy (czerwiec 2020 r.)
  • EKO działania w bibliotece (sierpień 2020  r.)
  • Trudny czytelnik - kim jest i jak do niego podejść? (wrzesień 2020 r.)

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu i opublikowaniu na portalu labib.pl w jednym z wyżej wymienionych tematów tekstu będącego opisem doświadczenia lub pomysłem na działanie w postaci artykułu lub scenariusza.

Aby zgłosić się do konkursu, należy:

• opublikować artykuł lub scenariusz na portalu labib.pl,
  • a następnie przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://forms.gle/VCtCaRGq3u87CFm86 w podanych poniżej terminach.

Terminy przesyłania zgłoszeń i zadań konkursowych w kolejnych odsłonach Konkursu są następujące:

1. odsłona, temat “Dziecko i opiekun w bibliotece”: 16 kwietnia - 8 maja 2020 r.
  2. odsłona, temat “Biblioteka - moje miejsce pracy”: 1-30 czerwca 2020 r.
  3. odsłona, temat “EKOdziałania w bibliotece”: 3-31 sierpnia 2020 r.
  4. odsłona, temat “Trudny czytelnik - kim jest i jak do niego podejść?”: 1-30 września 2020 r.

Pytania w sprawie konkursu prosimy kierowac na adres mailowy: portal.labib@frsi.org.pl.