Konkurs „Eksperymentuj, odkrywaj, działaj. Bądź jak Maria!” rozstrzygnięty

Oceniając relacje braliśmy pod uwagę zarówno sposób realizacji spotkania (wprowadzenie do scenariusza nowych, ciekawych, nieoczywistych wątków), jak i samą relację – jej oryginalność, atrakcyjność, kreatywność twórców.

Nagrody przyznajemy:

BIBLIOTECE PUBLICZNEJ GMINY GRODZISK MAZOWIECKI
(FILIA NR 2 – PAWILON KULTURY)

(link do relacji)

oraz MIEJSKIEJ I POWIATOWEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W KOLBUSZOWEJ

za twórcze rozwinięcie scenariusza, profesjonalną organizację licznych chemicznych eksperymentów i stworzenie wielu stanowisk pracy dających możliwość aktywnego udziału każdemu młodemu uczestnikowi spotkania.

A także:

MIEJSKIEJ BIBLIOTECE PUBLICZNEJ W GORLICACH
(link do relacji)

za zaprezentowanie dzieciom zastosowań chemii i fizyki między innymi w badaniu kosmosu, kryminalistyce i medycynie.

Wszystkim bibliotekom dziękujemy za udział w konkursie i nadesłane relacje!

Konkurs dla bibliotek „Eksperymentuj, odkrywaj, działaj. Bądź jak Maria!” był współorganizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz Wydawnictwo Widnokrąg.