Kodowanie w bibliotece: prosimy o ważne informacje

Projekt „Kodowanie w bibliotece” jest częścią Programu Rozwoju Bibliotek 2017–2018, realizowanego ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Do udziału w projekcie zaprosiliśmy biblioteki, które wcześniej uczestniczyły w Programie Rozwoju Bibliotek. Biblioteki otrzymały sprzęt (tablety, roboty, gry, akcesoria) ułatwiające organizację i prowadzenie w bibliotece zajęć z zakresu podstaw programowania. Zrealizowaliśmy dwie edycje projektu: pierwszą dla bibliotek z pierwszej rundy Programu Rozwoju Bibliotek, oraz drugą, w której mogły wziąć udział biblioteki, które uczestniczyły w pierwszej albo drugiej rundzie PRB.

Teraz zwracamy się do bibliotek uczestniczących w projekcie z prośbą o dane na temat dotychczasowych efektów projektu w Waszych miejscowościach. Zależy nam na uzyskaniu informacji o tym, ile wydarzeń zostało zorganizowanych w danej gminie oraz ile osób wzięło w nich udział.

Ankieta dostępna jest pod tym linkiem:

Prosimy o wypełnienie ankiety do 22 marca 2019 r.

Serdecznie dziękujemy!