Jak zaaranżować przestrzeń w bibliotece na co dzień i na Noc (Bibliotek) - zapraszamy na webinarium

Podczas akcji Noc Bibliotek biblioteki w oryginalny, twórczy sposób pokazują swoje zasoby i oferują gościom dużo atrakcji. Bardzo ważne jest, by wszystkie placówki biorące udział w akcji przyciągnęły jak najwięcej osób i pokazały się im z atrakcyjnej strony. Jest to święto biblioteki, a zarazem jej otwarty dzień (jak również noc!), warto zatem zadbać o to, by był widoczny jej ogromny potencjał. Architektura, aranżacja wnętrza (i zewnętrza) powinny go wzmacniać, zapewniać estetykę i funkcjonalność biblioteki, a także sprzyjać działaniom animacyjnym.

Jak to zrobić? Tego dowiecie się podczas webinarium Nocy Bibliotek. Prosimy o przesyłanie zdjęć Waszych bibliotecznych przestrzeni na adres: nocbibliotek@ceo.org.pl – do wybranych tematów postaramy się odnieść podczas webinarium.

Ekspertem na webinarium będzie Dariusz Śmiechowski – architekt, wykładowca na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych (Wydział Architektury Wnętrz), stały współpracownik miesięcznika „Architektura”, autor publikacji na temat architektury bibliotek.

Webinarium poprowadzi Małgorzata Dąbrowska - specjalistka ds. komunikacji i rzecznictwa w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy kliknąć w link:

oraz podać imię, nazwisko oraz adres e-mail. Na podany adres e-mail otrzymacie potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do webinarium - kliknijcie w link lub zielone hasło „dołącz”.

Przed webinarium prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i technicznymi.

Serdecznie zapraszamy!