Jak rozwijać kreatywność dorosłych użytkowników biblioteki - zapraszamy na webinarium

W ramach projektu tworzymy materiały dla bibliotekarzy oraz scenariusze zajęć do wykorzystania w działaniach edukacyjnych bibliotek skierowanych do osób dorosłych. Pakiet edukacyjny obejmuje trzy obszary tematyczne: wielokulturowość, innowacje społeczne oraz kreatywność. Pierwsze webinarium dotyczyć będzie obszaru kreatywności.

Podczas spotkania opowiemy o:

• powstałych w ramach projektu materiałąch i scenariuszach zajęć dla bibliotekarzy oraz innych lokalnych edukatorów pracujących z osobami dorosłymi;
  • procesie ich przygotowania,
  • możliwościach wykorzystania w codziennej pracy biblioteki.

Ekspertką na webinarium będzie Agnieszka Koszowska - opiekunka obszaru "Kreatywność" w projekcie "Daily innovators and daily educators in the libraries" i autorka części materiałów.

Webinarium poprowadzi Magdalena Krasowska-Igras - koordynatorka projektu "Daily innovators and daily educators in the libraries".

Aby dołączyć do webinarium, należy zarejestrować się na stronie:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Kolejne webinaria dotyczące: wielokulturowości oraz innowacji społecznych odbędą się kolejno 16 maja i 6 czerwca. Webinarium zainauguruje również publikację materiałów wypracowanych podczas projektu - w każdy wtorek, począwszy od 24 kwietnia będziemy udostępniać nową "lekcję" z zestawu opisującego kilkadziesiąt zagadnień i zachęcać Was do eksperymentowania z nimi.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Dowiedz się wiecej o projekcie