Jak napisać dobry wniosek grantowy i nie zwariować? - nagranie webinarium

Podczas spotkania przedstawialiśmy zagadnienia, które należy uwzględnić i zaprezentować w poszczególnych częściach wniosku, ich analizę oraz narzędzia przydatne do zachowania logicznej struktury opisu, listy sprawdzające oraz szereg przydatnych wskazówek, które pomogą Wam napisać dobry wniosek.

Naszą ekspertką była: Magdalena Krasowska-Igras - koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego specjalizująca się w pozyskiwaniu funduszy.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska - redaktorka i koordynatorka projektów w Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie:

Webinarium realizowane jest w ramach Programu Rozwoju Bibliotek. Program wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.