InnowacJa i edukacJa w bibliotece, czyli jak wprowadzić bibliotekę w nowy wymiar - zapraszamy na webinarium

Podczas trzeciego (i ostatniego) webinarium projektu DIDEL będziemy rozmawiać o innowacjach spolecznych w bibliotece - projektowaniu działań włączających dorosłych odbiorców w procesy edukacyjne. Przedstawimy edukacyjny pakiet wspomagający bibliotekarzy w realizacji nowych inicjatyw:  narzędzia ICT, metody i metodologię organizacji pracy, również z udziałem grupy partnerów oraz projektowanie działań edukacyjnych. Opowiemy także o głównych osiągnięciach naszego projektu, możliwości kontynuowania współpracy i dalszych krokach - jak zostać biblioteką / bibliotekarzem MIC.

Prezentacje przygotowały dla Was: Joanna Wcisło - opiekunka obszaru "Innowacje społeczne" w projekcie DIDEL oraz Magdalena Krasowska-Igras - koordynatorka projektu DIDEL.

Aby dołączyć do webinarium, należy zarejestrować się na stronie:

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Projekt "Daily innovators and daily educators in the libraries" jest realizowany w ramach programu Erasmus+, Partnerstwa strategiczne w edukacji dorosłych przez konsorcjum partnerskie, w którego skład wchodzą:

1. Narodowa Biblioteka Litwy im. Martynasa Mazvydasa
2. Centrum Informacyjnych Systemów Kultury (Łotwa)
3. Biblioteka Regionalna w Oppland (Norwegia)
4. Fundacja "Reading & Writing" (Holandia)
i - jako lider - Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.