Gry, które uczą! III Forum Aplikacji i Gier Mobilnych (FAM)

FAM to bezpłatne, jednodniowe wydarzenie skierowane do osób i instytucji, które chcą wykorzystywać potencjał nowych technologii, poszukują inspiracji i praktycznych rozwiązań ułatwiających dostęp do kultury. FAM jest także przestrzenią dla środowisk skupiających artystów, programistów i projektantów tworzących rozwiązania dla dobra wspólnego oraz dla wszystkich osób, które pasjonują się edukacją i kulturą. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Culture Shock.

Czas i miejsce wydarzenia:

4 października 2018 r., godz. 11:00-17:00, Warszawa, Przestrzeń from Facebook, ul. Koszykowa 61

W tym roku tematami przewodnimi FAM będą: gamifikacja w edukacji, projektowanie i prototypowanie gier mobile, digital storytelling, rozszerzona i wirtualna rzeczywistość i ich zastosowanie w rozwoju człowieka, niezależnie od wieku i umiejętności. Odbędą się m.in. warsztaty, dyskusje, wymiana doświadczeń i wiedzy na temat trendów w mobilnej edukacji i kulturze, prezentacje i pokazy mobile. Uczestnicy FAM poznają wartościowe polskie aplikacje i różne rozwiązania mobilne dla instytucji kultury i organizacji pozarządowych.

25 września (we wtorek) o godzinie 18:00 odbędzie się webinarium, podczas którego Paulina Jedrzejewska i Sylwia Żółkiewska z Fundacji Culture Schock opowiedzą o FAM, a także o różnych grach i aplikacjach do wykorzystania w kulturze i edukacji.

Link do rejestracji na webinarium: http://bit.ly/gry_ktore_ucza

FAM współfinansowany jest ze środków miasta stołecznego Warszawy.