Gry i aplikacje mobilne do nauki chemii, fizyki i matematyki - zapraszamy na webinarium

Podczas spotkania zaprezentujemy aplikacje, które mogą pomóc urozmaicić lekcje chemii, fizyki i matematyki. Opowiemy, jakie funkcje mają aplikacje Photomath, Chemik, Solar Walk Free i jak można je wykorzystać prowadząc lekcje lub zajęcia.

Link do rejestracji:
https://frsi.clickmeeting.pl/gry-i-aplikacje-mobilne-do-nauki-chemii-fizyki-i-matematyki/register

Osoby, które zarejestrują się na spotkanie, otrzymają wiadomość e-mail z linkiem, w który należy kliknąć, aby dołączyć do webinarium.

Ekspertką na webinarium będzie Paulina Jędrzejewska - prezeska Fundacji Culture Shock, trenerka i autorka materiałów edukacyjnych, m.in. w projekcie "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole". 
Webinarium poprowadzi Agnieszka Koszowska.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Webinarium organizujemy w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", realizowanego w szkołach Wołomina i Zielonki. Do udziału w nim zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane wykorzystywaniem technologii mobilnych w kulturze i edukacji. Nagrania webinariów, zorganizowanych w ramach projektu "MoboLab - roboty i tablety w Twojej szkole", znajdują sie na tej stronie: http://mobolab.org.pl/webinaria-w-projekcie-mobolab-roboty-i-tablety-w-twojej-szkole/