„Globalnie w bibliotekach” - zapraszamy na webinarium

Dlaczego Polska Akcja Humanitarna rozpoczyna współpracę z bibliotekami? Na czym polega program „Globalnie w bibliotekach”? Co może otrzymać biblioteka uczestnicząca w programie? Jakie będą jej zobowiązania? Jak będzie wyglądał harmonogram działań? Właśnie o tym porozmawiamy podczas naszego internetowego spotkania. Odpowiemy także na wszystkie Wasze pytania związane z programem.

Naszą ekspertką podczas webinarium będzie Wioleta Hutniczak - specjalistka ds. edukacji w Polskiej Akcji Humanitarnej. Wioleta w PAH zajmuje się właśnie edukacją globalną. Projektuje programy edukacyjne dla szkół zaangażowanych w działania PAH,  przygotowuje materiały edukacje takie jak: gry, scenariusze warsztatów oraz webinaria skupione wokół edukacji oraz globalnych współzależności. Jest również osobą odpowiedzialną za program „Globalnie w bibliotekach”.

Webinarium będzie prowadzić Małgorzata Dąbrowska - koordynatorka projektów i komunikacji w FRSI.

Aby wziąć udział w webinarium, należy się zarejestrować klikając poniższy link:

Na podany w formularzu adres mailowy zostanie wysłane potwierdzenie rejestracji wraz z linkiem do webinarium. W dniu webinarium wystarczy kliknąć link lub zielony przycisk „dołącz” znajdujący się w mailu potwierdzającym rejestrację.

Przed rejestracją prosimy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zachęcamy do dołączenia do webinarium 10 minut przed jego rozpoczęciem. Przeprowadzimy wówczas „rozgrzewkę”, podczas której wyjaśnimy zasady korzystania z platformy ClickMeeting (np. w jaki sposób korzystać z czatu, jak rozwiązać problemy z dźwiękiem). Będzie to również okazja, by sprawdzić ustawienia dźwięku w komputerze lub w słuchawkach.