FunEnglish znów bezpłatnie dla wszystkich bibliotek!

Kurs Funenglish.pl jest przeznaczony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Uczy poprzez zabawę - składa się z kilkuset filmów, edukacyjnych gier, fotolekcji i interaktywnych ćwiczeń. Sprawia, że dzieci mówią i myślą w języku angielskim, dzięki czemu postępy w nauce są znacznie szybsze niż w tradycyjnych metodach nauczania. 

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na stronie www.funenglish.pl/biblioteki - znajdują się tam między innymi nowe umowy (o współpracy i licencyjną), a także szereg materiałów, które mogą usprawnić realizację kursu. 

Są to między innymi:

Jednocześnie firma Funmedia ponownie udostępnia w promocyjnych cenach także pozostałe swoje kursy - w ramach oferty FUNPAKIET DLA BIBLIOTEK  (http://fun-media.com/biblioteki). W jej skład wchodzą zarówno kursy językowe LERNI (m.in. kursy języka angielskiego, niemieckiego czy francuskiego dostępne też na urządzeniach mobilnych), jak i specjalistyczne (np. kurs szybkiego czytania i bezwzrokowego pisania na klawiaturze). 

Każda biblioteka, która zamówi FUNPAKIET, będzie mogła uzyskać 60, 100 lub 150 indywidualnych dostępów do wybranych kursów online. Taki dostęp pozwala m.in. na śledzenie postępów w nauce przez użytkownika czy powtarzanie materiału. Co ważne - w ten sposób można korzystać z kursu nie tylko w bibliotece, ale i w domu.
Koszt 60 dostępów to 399 zł za pół roku. W przypadku wariantu poszerzonego cena wynosi 599 zł. 

Więcej informacji:
W sprawie projektu „FunEnglish w bibliotece”
Adres e-mail: biblioteki@funenglish.pl
Telefon kontaktowy: +48 71 333 24 23, tel. kom. +48 798 795 768

W sprawie oferty Funpakiet
Maciej Kilanowski
Adres e-mail: maciej.kilanowski@fun-media.com
Telefon kontaktowy: 731 933 780