Festiwal Sektor 3.0 „Driving Change” online – zapraszamy do udziału w wydarzeniu!

Festiwal Sektor 3.0 to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie, które pokazuje, jak technologiczne trendy przełożyć na język praktycznych zastosowań. Tegoroczna edycja pod hasłem „Driving Change” odbędzie się 16 września w formule ONLINE. 

Poza sesjami seminaryjnymi, dyskusjami panelowymi oraz prezentacjami “na żywo”, nadawanymi ze specjalnie zbudowanego studio w Warszawie, Festiwalowi towarzyszyć będzie premiera VOD z zakresu transformacji cyfrowej. Dzięki treściom w nich zawartym, rozszerzone doświadczenie festiwalowe zostanie z uczestnikami spotkania na dłużej.

 

Czego – między innymi - będzie można dowiedzieć się podczas tegorocznej edycji Festiwalu?
Polecamy szczególnie bibliotekarkom i bibliotekarzom:

  • Jak oddzielać fakty od opinii i świadomie korzystać z informacji? Czym jest myślenie krytyczne w praktyce i jak stosować je w życiu codziennym? 

Posłuchaj dyskusji podczas Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change Online - już 16 września 2020 r. w godz. 12:00-12:40. Zaproszeni goście: Aleksandra Karasińska (Forbes Woman), red. Konrad Piasecki (TVN24) oraz Piotr Łęgowski (Ringier Axel Springer Polska) omówią praktyczne narzędzia i ich zastosowanie w analizie wiarygodności informacji. 

  • Jak komunikować się z otoczeniem, aby ludzie chcieli za Tobą podążać? Jakie są kluczowe kompetencje liderów przyszłości?

Posłuchaj dyskusji podczas Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change ONLINE - 16 września 2020 r. w godz. 13:00-13:40. Zaproszeni goście: Konrad Ciesiołkiewicz (Orange), Dagmara Krzesińska (Koalicja na rzecz Polskich Innowacji) oraz Przemysław Radwan-Röhrenschef (Szkoła Liderów) porozmawiają o przywództwie i zmianie w erze cyfrowej oraz szansach i ograniczeniach wykorzystania technologii w komunikacji wewnętrznej i zarządzaniu projektowym. 

  • Czy wszystkiego da się nauczyć online? Czy technologie mogą wspierać nawigację na rynku pracy? Czym jest edukacja 2.0 i jak wdrażać technologie w edukacji nieformalnej dorosłych?

Posłuchaj dyskusji podczas Festiwalu Sektor 3.0 Driving Change ONLINE - 16 września 2020 r. w godz. 13:00-13:40. Zaproszeni goście: Van Anh Dam (Fundacja Girls Code Fun), Aleksandra Kalinowska-Nowak (Google) oraz Bartłomiej Polakowski (PwC CEE) opowiedzą o trendach i wyzwaniach edukacji zdalnej i lifelong learning w perspektywie 5 lat. 

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziesz na stronie: https://frsi.org.pl/napedzamy-do-zmiany-rusza-festiwal-sektor-3-0-driving-change-online/
Szczegółowe informacje o programie, prelegentach oraz rejestracja: http://2020.sektor3-0.pl/