Fajne Granty T-Mobile 2018 - możliwość wygrania drukarki 3D

Celem Programu Grantowego jest promocja zastosowania w edukacji i wychowaniu projektowania i druku 3D wśród nauczycieli i edukatorów dzieci i młodzieży w Polsce.

Co trzeba zrobić?

  1. Zebrać pasjonatów nowych technologii i chętnych do działania współpracowników.
  2. Wymyślić projekt, którego elementem jest projektowanie i druk 3D. Druk 3D nie musi być wiodącym tematem, ale musi to być element, bez którego projekt nie dałby się zrealizować.
  3. Opis projektu nalezy zgłosić przez formularz na stronie fajnegranty.pl i … czekać na werdykt komisji, która zdecyduje, kto otrzyma profesjonalną drukarną 3D marki Skriware.
  4. Laureaci odbiorą drukarki podczas spotkania w siedzibie T-Mobile w Warszawie, połaczonego z warsztatami z druku 3D.
  5. Podczas realizacji projektu konkursowego beneficjenci programu mają zapewnioną zdalną pomoc techniczną w zakresie obsługi drukarek Skriware.
  6. Drukarki pozostaną własnością beneficjentów programu po zakończeniu projektu pod warunkiem przedstawienia sprawozdania z realizacji projektu wraz z dokumentacją fotograficzną.

Termin zgłoszeń w konkursie to 8 października 2018 r. Przekazanie Grantu Uczestnikowi nastąpi podczas uroczystej gali SuperDojo 2018, która odbędzie się 20 października  2018 r. w siedzibie T-Mobile i zostanie połączona z warsztatami obsługi i eksploatacji drukarek 3D.

Szczegółowe informacje, regulamin i link do formularza znajdują sie na stronie https://fajnegranty.pl/