Drugi nabór uzupełniający do projektu „O finansach… w bibliotece – 5. edycja”

Otwieramy nabór uzupełniajacy do piątej edycji projektu „O finansach… w bibliotece”! Dzięki udziałowi w projekcie oferta biblioteki poszerzy się o zajęcia dla osób dorosłych (50+) związane z zarządzaniem domowym budżetem przy użyciu nowych technologii (m.in. nowe usługi bankowe, kredyty, lokaty, karty i ubezpieczenia), a bibliotekarze zdobędą nowe kompetencje potrzebne do pracy z osobami dorosłymi.

Dowiedz się więcej o przebiegu projektu.

Zasady rekrutacji:

Nabór uzupełniający bibliotek do projektu trwa od 22 czerwca do 8 lipca 2018 roku, do godziny 23.59.

Informacja o wynikach naboru zostanie opublikowana na naszej stronie internetowej do dnia 16 lipca 2018 roku. Wszystkie biblioteki, które prześlą formularz zgłoszeniowy, zostaną poinformowane o wynikach naboru drogą mailową, na adresy podane w formularzu.

Kto może wziąć udział w 5. edycji projektu „O finansach… w bibliotece”?

Zapraszamy biblioteki publiczne oraz biblioteki pedagogiczne pełniące funkcje bibliotek publicznych z gmin wiejskich, wiejsko-miejskich oraz z miast do 100 tysięcy mieszkańców z całej Polski.

W projekcie mogą wziąć udział biblioteki, które do tej pory w nim nie uczestniczyły, lub uczestniczyły tylko w jednej z poprzednich edycji projektu (tzw. biblioteki-absolwenci).

Jak się zgłosić?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić dostępny on-line Formularz zgłoszeniowy oraz zaakceptować Regulamin naboru uzupełniającego do projektu.

Szczególnie zachęcamy do zapoznania się z kryteriami wyboru bibliotek do projektu.

Biblioteki, które wezmą udział w projekcie zostaną wyłonione w trybie konkursowym.

Pytania i odpowiedzi

Pytania dotyczące naboru do projektu można kierować na adres e-mail: edukacjaekonomiczna@frsi.org.pl

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania opublikujemy na tej stronie.

Zapraszamy do obejrzenia webinarium o projekcie.