Czytanie na ekranie. Trzecie webinarium z cyklu Get IT 2.0

Prowadząca opowie o rozmaitych formach współczesnej książki, wskaże, gdzie można czytać online dla własnej przyjemności lub gdzie odsyłać naszych użytkowników celem poszerzenia i uzupełnienia naszej oferty bibliotecznej. Opowie o książkach interaktywnych na urządzenia mobilne, o aktywnym czytaniu w chmurze, o projektach Google Books i Wolne Lektury, podzieli się swoimi ulubionymi bibliotekami cyfrowymi. Pokaże, że czytać możesz tam, gdzie chcesz i tak, jak chcesz - w tej chwili ogranicza nas jedynie wyobraźnia!

Webinarium poprowadzi Marta Kostecka z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, która prowadziła liczne warsztaty dla bibliotekarzy z zakresu nowych mediów i nowych technologii. Była nauczycielka z doświadczeniem i przygotowaniem pedagogicznym. Należy do Komisji Edukacji Informacyjnej przy Stowarzyszeniu Bibliotekarzy Polskich oraz do LABiBu - sieci aktywnych bibliotekarzy i sympatyków bibliotek.

Moderatorem spotkania będzie Dagna Kruszyńska-Mach.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy 12 listopada o godzinie 18.00 kliknąć link:

https://labib-frsi.clickwebinar.com/get-it-2-0

Przed udziałem w webinarium prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi i technicznymi.

Zapraszamy!

Nagrania z wszystkich webinariów są udostępniane na kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCyaRj9jrTel20uqCcWh7P4g