BiblioLAB Zabrze 2019 - zapraszamy do udziału

Śląski BiblioLAB odbędzie się w wyjątkowej i niezwykle inspirującej przestrzeni zrewitalizowanej Łaźni Łańcuszkowej, która kiedyś służyła górnikom, a wiosną 2019 roku ugości bibliotekarzy bibliotek publicznych i bibliotek szkolnych. 

Podczas wykładów, warsztatów i dwóch sesji prezentacji dobrych praktyk, skoncentrowanych wokół tematów nowych technologii, literatury dziecięcej, pracy z dziećmi oraz promocji bibliotek, bibliotekarze będą mogli odkryć pokłady innowacyjności, drzemiące w realizowanych przez nich na co dzień działaniach. Będzie to też świetna okazja do wymiany wzajemnych doświadczeń oraz zainspirowania się do podejmowania kolejnych wyzwań.

Szczegółowy program BiblioLABu Śląsk można znaleźć pod tym linkiem: http://bit.ly/harmonogramBiblioLAB  

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie w niesamowitym otoczeniu wszystkich zainteresowanych, by wspólnie dzielić się wiedzą i mnożyć pomysły! Do zobaczenia w Zabrzu! 

BiblioLAB Zabrze – zjazd lokalny bibliotekarzy ze śląska odbędzie się w Zabrzu, 11 kwietnia 2019 roku w Łaźni Łańcuszkowej, przy ul. Wolności 408

Formularz zapisu na BiblioLAB znajduje się pod tym linkiem: http://bit.ly/BiblioLABzapisy 

Wydarzenie jest bezpłatne.

Każdy zgłaszający się wybiera 2 sesje prezentacji dobrych praktyk, w których chce wziąć udział, oraz jeden warsztat. O przyjęciu na warsztat decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc zostanie zaproponowany inny warsztat.

Zapisy potrwają do 27 marca. 

Informację o zakwalifikowaniu się uczestnik otrzyma do 4 kwietnia 

Organizatorami wydarzenia są:
Stowarzyszenie LABiB
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego

Wydarzenie współorganizowane jest przez:
Miejską Bibliotekę Publiczną w Zabrzu
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Sosnowcu
Bibliotekę Śląską w Katowicach
Miejską Bibliotekę Publiczną w Gliwicach