BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece – nagranie webinarium!

Jest to pierwsze z cyklu 3 webinariów realizowanych w ramach akcji dla bibliotek, które chcą poszerzyć swoją ofertę dla dzieci i młodzieży poprzez wprowadzanie nowych form działań wokół komiksów i gier planszowych.

Gościem specjalnym na webinarium był Tomasz Kołodziejczak – pisarz, scenarzysta, wydawca i promotor kultury, który opowiedział o komiksach dla dzieci i młodzieży (i nie tylko) – ich historii, tematyce, recepcji, a także o aktualnej ofercie komiksowej wydawnictwa Story House Egmont Sp. z o.o.

Podczas webinarium Martyna Woropińska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego przestawiła szczegółowe informacje na temat akcji „BOOM! Na komiksy i gry planszowe w bibliotece” i odpowiedziała na pytania.

Webinarium prowadziła Agnieszka Koszowska z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Obejrzyj nagranie (54 min.):

WAŻNE! Podczas webinarium wystąpiły problemy techniczne, z powodu których prezentacja Tomasza Kołodziejczaka musiała niestety zostać przerwana. Bardzo za nie przepraszamy! Brakująca część prezentacji została nagrana już po zakończeniu webinarium i zmontowana tak, aby wystąpienie naszego gościa stanowiło całość. Gorąco zachęcamy do odsłuchania kompletnego nagrania!