"5,5 miliona. Wdzięczni Ameryce" - projekt graficzny wystawy do pobrania

Projekt graficzny wystawy "Razem podpisani - wdzięczni Ameryce" obejmuje 14 plansz wypełnionych zdjęciami, ilustracjami oraz tekstem - informacjami na temat "Polskiej Deklaracji o Podziwie i Przyjaźni dla Stanów Zjednoczonych" i kontekstu jej powstania.

Projekt można wydrukować w formacie A2 albo (po zaznaczeniu opcji dopasowania rozmiaru wydruku) w formacie A3. Do wyboru są dwie wersje pliku uwzględniające przestrzenie barw: CMYK (do profesjonalnego wydruku) oraz RGB (do wydruku na urządzeniach biurowych nie obsługujących przestrzeni CMYK).

Przygotowaliśmy także pusty szablon wystawy w formacie programu Publisher wraz z czcionkami i elementami zdobniczymi do pobrania. Szablon można wykorzystać do wypełnienia treścią wystawy przygotowaną przez biblioteki.

Biblioteki zainteresowane otrzymaniem plików źródłowych w formacie programu Adobe InDesign  prosimy o kontakt z Agnieszką Koszowską (agnieszka.koszowska@frsi.org.pl).

Informujemy też, że z powodu dłuższego, niż zakładaliśmy, czasu przygotowywania projektu, przedłużyliśmy termin przesyłania zgłoszeń do konkursu "Wdzięczni Ameryce" do 10 stycznia 2019 r. Zaktualizowany regulamin konkursu można pobrać z tej strony.

Zachęcamy do pobierania projektu wystawy, organizowania lokalnych wystaw, a takze do udziału w konkursie!