4. runda PRB. Zapraszamy na drugie webinarium!

Podczas webinarium opowiemy o procesie rekrutacji i kryteriach przyjęcia do Programu.

Link do rejestracji

Więcej informacji na: www.prb.biblioteki.org

Aby wziąć udział w webinariach, należy zarejestrować się klikając na powyższe linki. Przed rejestracją na webinaria należy zapoznać się z Zasadami udziału w webinariach organizowanych przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Program Rozwoju Bibliotek wspiera tysiące bibliotek publicznych w całej Polsce w pełnieniu roli lokalnych centrów aktywności społecznej. W takich placówkach ludzie spędzają czas, rozwijają swoje zainteresowania, zdobywają nowe umiejętności i wspólnie działają. Program Rozwoju Bibliotek to przedsięwzięcie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności prowadzone przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W latach 2009-2015 było realizowane w ramach partnerstwa z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.